EKSEN Ailesi Büyük Anadolu Hastanesi’nde

EKSEN Sendikaları, Samsun Büyük Anadolu Hastanesi ile "Kurumsal Sağlık Anlaşması" imzaladı.

EKSEN Sağlık Bir-Sen, EKSEN Eğitimci Kamu Çalışanları Sendikası, EKSEN Tarım ve Orman çalışanları sendikası ve EKSEN Büro Çalışanları Sendikası Samsun İl Temsilcilikleri, Samsun Büyük Anadolu Hastanesi ile Kurumsal Sağlık Anlaşması İmzaladılar.

İmza törenin de; EKSEN Sağlık Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Çakır, EKSEN Eğitim Çalışanları Sendikası İl Temsilcilik sekreteri Ramazan Soylu ve Mali sekreter Tuncay Eraslan, EKSEN Tarım ve Orman Çalışanları Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Sedat Ormancı, EKSEN Büro Çalışanları Sendikası Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Başer, İl Temsilcisi Sami Taşkın ile Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürü Fatih Esen düzenlenen kurumsal sözleşme imza töreninde bir araya geldi.

EKSEN Sendikaları adına konuşan Eksen Sağlık Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Çakır; "Kurumsal bilgi ve teknik donanım olarak sağlık sektörünün önce kuruluşlarından Büyük Anadolu Hastaneleri ile sağlık anlaşması imzaladık. Yapılan anlaşmayla birlikte sendika üyelerimiz ve birinci derece yakınları Samsun Büyük Anadolu Hastanelerinden alacakları sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilecekler. Eksen Konfederasyonuna bağlı Sendika kolları olarak,bu imkanı bize sağlayan Büyük Anadolu Hastanesi yetkililerine teşekkür ediyoruz" dediler.

HASTA VE HASTA YAKINI MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

EKSEN sendikaları gibi büyük bir aileye hizmet vermekten büyük mutluluk duyacaklarını ifade eden Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürü Fatih Esen ise, "Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak adına hizmet veren Büyük Anadolu Hastaneleri kurum anlaşmalarına EKSEN sendikaları gibi büyük bir aileyede katmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Sunduğu sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla kensinine misyon edinmiş olan hastanemizi tercih ettikleri için Büyük Anadolu Hastaneleri olarak EKSEN sendikalarına teşekkür ediyor, sağlıklı günler diliyoruz" diye konuştu.

 

EKSEN SAĞLIK BİR SEN SAMSUN İL TEMSİLCİLİĞİ

 Okunma Sayısı : 4862         20 Kasım 2014

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 813434

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.