30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

HAKKIMIZDA / GENEL MERKEZ HABERLERİ

Bugün, Gazi Mustafa Kemal Paşa'nın Başkomutanlığındaki ordularımızla kazandığımız, Kurtuluş Savaşımızın en büyük zaferinin 93'üncü yıldönümüdür. Türk milleti 93 yıl evvel Dumlupınar'da muazzam bir zafere, yankıları halen süren bir kahramanlık destanına imza atmıştır. Geleceğimizin üzerindeki kara bulutları dağıtarak, ülkemiz üzerinde oynanan esaret planlarını püskürtmüştür.

Büyük taarruza geçen Türk ordusu köleliğe, teslimiyete, bağımlılığa, boyunduruğa kahramanca karşılık vererek, Türk milletine pranga vurmaya çalışan ittifak ülkelerine haddini bildirmiştir.

Türk milleti tarih boyunca nice zorluğu aşmayı bilmiştir. Gerek duyulursa aynı istikrar ve kararlılıkla bu puslu günleri aşacaktır.

Bugün de içerisinde bulunduğumuz ortamda baş gösteren terör örgütleri, gerçekleştirdiği saldırılarla onlarca evladımızı şehit ederek yüreklere acı düşürmüştür. Türk milletinin içinde bulunduğu bu çalkantılı süreçte tek ihtiyacı olan birlik, beraberlik ve dayanışmadır. Bin yıldır nice düşmanların hakkından gelen milletimiz ülkemizin geleceğine yönelik bu tehditlerinde fedakarca üstesinden gelecektir.

Eksen Sağlık Bir Sen olarak; aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyoruz. Ulusumuzun bağımsızlığı uğrunda canlarını feda eden tüm şehit ve gazilerimizi saygı, minnet ve şükranla yâd ediyor,  şehitlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet diliyorum.

EKSEN Sağlık Bir Sen

Genel Başkan

Arif YAŞAR

 Okunma Sayısı : 3277         30 Ağustos 2015

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 382146

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.