Haber Ve Duyurular
Yazarlar
Arif YAŞAR
EKSEN-Sağlık-Bir-Sen Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanlarına Hayırlı Uğurlu Olsun
 
Abdurahman Erul
Döner Sermaye Ek Ödemeleri Emekliliğe Yansıtılmalıdır.
 
Yaşar AŞKIN
Neden Eksen ?
 
Burhan OK
LİYAKAT
 
ELİF TUNA
EKSEN ve SİVİL İTAATSİZLİK
 
Yusuf ÇAKIR
AYNASI İŞTİR KİŞİNİN, LAFA BAKILMAZ !
 
ESAT KÖMUSLUOĞLU
Yoğun Bakım Ünitelerinde Çalışma Süresine Sınırlama Getirilmelidir
 
Yazarların Tüm Listesi
E-Bülten
Hava Durumu
Anket
Aktif anket yok !
SMS Aboneliği
EKSEN'e Üye Ol
   
Yazılar \ EKSEN-Sağlık-Bir-Sen Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanlarına Hayırlı Uğurlu Olsun
Yazar: Arif YAŞAR  Tarih: 27.11.2013  

 EKSEN-Sağlık-Bir-Sen çağdaş sendikacılığın genel normlarını esas almakla birlikte,“milli, sivil, katılımcı ve manevi değerlerimize bağlılığı”  temel ilke kabul eden bir anlayışla yola çıkmıştır.

EKSEN-Sağlık-Bir-Sen demokrasiyi temel bir örgütlenme ilkesi olarak benimser. Örgüt içi demokrasiyi gerçekleştirmek, zenginleştirmek ve tüm Üyelerin söz, yetki ve karar sahibi olabilmesi için doğrudan demokrasi mekanizmalarını gözeterek teşkilatlanır. 

EKSEN-Sağlık-Bir-Sen insan haklarına saygılı her bireyin özgür olarak kendini ifade edebileceği, tarihi ve kültürel değerlerimize sahip çıkan, insanlar arasında fikir, düşünce ayrımı yapmadan onları saygıdeğer birer birey olarak kabul eden, ülke kalkınmasında sivilleşmenin önemine inanan bir anlayışı ilke edinmiştir.

EKSEN’in temel amacı ülkemiz insanına düşünce ufku açmakla birlikte, ülke kaynaklarının herkes tarafından adilce kullanılabileceği, inançların baskıya uğramadan ifade edilebileceği, külfetin ve nimetlerin eşit bir şekilde paylaşılacağı, tarihiyle barışık insanların, vatandaşı olmaktan gurur duyacakları güçlü, huzurlu ve büyük bir Türkiye hayalini gerçekleştirmektir.

EKSEN Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Birliği Sendikası olarak yola çıktığımız  arkadaşlarımız adına bu yola çıkmamızda emek ve desteklerini bizlerden esirgemeyen EKSEN ailesine teşekkürü bir borç biliyoruz.

Bu bağlamda EKSEN-Sağlık-Bir-Sen’in başta Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanlarına, Türk ve Dünya Sendikacığına, Türk Milletine ve Vatanımıza hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.

 

EKSEN-Sağlık-Bir-Sen

Kurucu Üyeleri Adına

Kurucu Genel Başkan

Arif YAŞAR

Bu yazıyı : 2013 kişi okudu.
 
© 2012 EKSEN SAĞLIK VE SOSYAL HİZMET ÇALIŞANLARI BİRLİĞİ SENDİKASI - Tüm Hakları Saklıdır.